Linia kroplująca do borówki, malin

Special Price 0,80 zł 0,65 zł Regular Price 1,49 zł
W magazynie
SKU
bor mal10
Linia kroplująca do borówki, malin jest do kupienia w przyrostach co 400

Ten innowacyjny model linii kroplującej powstał dzięki specjalistycznej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu w zakresie nawadniania mikro. Linie kroplujące zostały wykonane przy użyciu najnowszych technologii i najnowocześniejszych materiałów. Wykorzystanie innowacyjnej technologii Weir Pro DS pozwoliło uzyskać najlepszą wydajność hydrodynamicznego emitentera. Linie kroplujące do borówek i malin działają niezwykle efektywnie i bezawaryjnie, bez względu na panujące warunki.

Linie kroplujące – dane techniczne:

Dostępne średnice Ø16 oraz Ø20 

Rozstaw kroplowników: 33cm; 40cm; 50cm; 75cm; 1m.

Podana cena przy zakupie min. 1600m

 

Tagi...

Linia kroplująca do nawadniania borówki, linie kroplujące dają najlebsze rezultaty w nawadnianiau, Linia kroplująca do jagody

Linie kroplujące – zalety:

  • Wysoka odporność na działanie promieniowania UV
  • Rura ze zintegrowanym kroplownikiem: kroplownik jest chroniony przez cały okres eksploatacji systemu, zapewniając wysoką wytrzymałość uderzenia mechaniczne i tarcia. 
  • Linia kroplująca Paladrip jest idealna do intensywnego nawadniania, gospodarstw z uprawami drzew i nawadniania w szklarniach. 
  • Główny strumień, odpowiedzialny za prowadzenie wody wzdłuż całej drogi od wejścia do kroplownika do jego zewnętrznej powierzchni. Oddziaływanie głównego przepływu na strumień boczny pomaga zmniejszyć skuteczną prędkości wody.
  • Istnienie w emiterze wielu przepływów wtórnych pozwala rozwiać wiele energii ciśnienia co dynamicznie zapobiega sedymentacji ( odkładanie się zanieczyszczeń).
Więcej informacji
Zielona sciana Panel główny Nie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Linia kroplująca do borówki, malin
Twoja ocena

Elementy 1 do 10 387 całkowita

AQUA GARDEN 2017