MIKROZRASZACZE

MIKROZRASZACZE

Mikrozraszacze składają się z głowicy nakładanej na szpilkę wbitą w podłoże, w której umieszcza się wkładkę zraszającą i dyszę oraz wężyka połączeniowego zakończonego końcówkami bagnetowymi. Średnica zraszania zawiera się w granicach 2 do 11 m i jest uzależniona od wielkości dyszy i rodzaju wkładki rozpryskowej oraz ciśnienia roboczego. Rozmiar dyszy wpływa ponadto na wielkość wydatku, który wynosi od 30 do 330 l/h. Ciśnienie robocze wymagane dla mikrozraszaczy jest niskie i wynosi 2 do 3,5 atm.

Zobacz jako Lista Siatka

Produkty 10

Ustaw kierunek malejący
 1. Mikrozraszacz HADAR 7110
  Mikrozraszacz HADAR 7110
  1,66 zł 1,35 zł

  Mikrozraszacz Hadar 7110.

   ma szerokie zastosowanie w nawadnianiu upraw pod osłonami takimi jak tunele foliowe cieplarnie oraz wszelkiego rodzaju plantacje. Praktyczne zastosowanie dzięki mozliwości dowolej konfiguracji mikrozraszacza dzięki zastosowaniu wymiennych dysz oraz wkładek dopasowywując do potrzeb. Często stosowane w  nawadnianiu rabat  z roślinami ozdobnymi dzięki szpilce na której umieszczamy mikrozraszacz...

  Dowiedz się więcej
 2. Mikrozraszacz rotacyjny Pal Special
  Mikrozraszacz rotacyjny Pal Special
  6,57 zł 5,34 zł

  Zraszacz przeznaczony do nawadniania drzewek o małej i średniej powierzchni układów korzeniowych. Automatycznie zamykana dysza po zakończeniu nawadniania zapobiega dostawaniu się zabrudzeń i insektów. 
  Optymalne ciśnienie robocze 1,5 - 2,5 bara. Sugerowane do instalacji o niskim współczynniku przepływu i ciśnieniu.
  Zestawy: zraszacz + szpilka + złączki + wężyk 7 mm

  kolor dyszy przepływ (l/h) ciśnienie (bar) zasięg (m)
  zielony 90 2 6
  różowy 140 2 7
  biały 250 2 8

   
  Dowiedz się więcej
na stronę
AQUA GARDEN 2017