Zobacz jako Lista Siatka

Produkty 1-10 z 15

Ustaw kierunek malejący
 1. Pielęgnacja trawników
  Pielęgnacja trawników
  1,23 zł 1,00 zł

  Bardziej ekologiczne, przyjemniejsze trawniki nigdy nie były łatwiejsze do osiągnięcia dzięki ekspertom od pielęgnacji trawników w AQUA GARDEN.

  Od nawożenia do zwalczanie chwastów , od napowietrzanie trawnika po ochronę przed szkodnikami i wszystko pomiędzy, mamy w tym praktykę.

  Dzięki usługom starannie dostosowanym do Twojego trawnika, nasze usługi pielęgnacji trawników zapewnią Ci idealną przestrzeń na świeżym powietrzu, o której zawsze marzyłeś.

  Dowiedz się więcej
 2. Nawadnianie ogrodów, Warszawa, Mińsk Mazowiecki, Piaseczno,Góra Kalwaria
  Nawadnianie ogrodów, Warszawa, Mińsk Mazowiecki, Piaseczno,Góra Kalwaria
  12,30 zł 10,00 zł

  Jeśli dom każdego Polaka jest jego zamkiem, to jego ogród będzie klejnotem w jego koronie. Ogrody stanowią ważną przestrzeń społeczną, dlatego warto mieć pewność, że wyglądają najlepiej, niezależnie od pogody. Wiele systemów nawadniania ogrodów zbudowanych jest w oparciu o niewielkie doświadczenie i wielką nadzieję.

  Firma AQUA GARDEN dzięki 20 letniemu doświadczeniu w branży nawadniania ogrodów, ma doświadczenie w dostarczaniu automatycznych systemów podlewania w ogrodzie . Systemy te, kontrolowane przez wyrafinowane agregaty pompowe i stacje pogodowe, zapewniają, że każda powierzchnia ogrodu otrzymuje potrzebną wodę do życia.

  Więc dlaczego nie skontaktować się w celu omówienia wymagań systemu nawadniania ogrodu?

  Dowiedz się więcej
 3. Trawnik z rolki
  Trawnik z rolki
  Special Price 12,30 zł 10,00 zł Regular Price 24,60 zł

  Trawniki z rolki - zielone od pierwszego dnia 

  • Użyteczny trawnik w bujnej zieleni już po dwóch tygodniach

  • Wolny od chwastów i mchu

  Coraz więcej właścicieli ogrodów wybiera murawy . Zalety są oczywiste: Szybkie w użytku, brak chwastów, świeża zieleń w ogrodzie. Nasze trawniki z rolki są z najlepszych nasion rośnie na polach od 12 do 14 miesięcy . Dlatego jest głęboko zakorzeniony, gęsty w rozwoju i szybki i łatwy do przeniesienia .

  Piękny, gęsty trawnik tłumi hałas, ma działanie uspokajające i pomaga zmniejszyć stres. Ponadto trawa pochłania kurz i zanieczyszczenia z powietrza, produkuje tlen i pozwala głęboko oddychać.

  Tagi.....

  Zakładanie trawnikówtrawnik sianytrawnik, zakładanie trawnikatrawa sianazakładanie trawników warszawatrawniki konstancin,zakładanie trawników mińsk mazowieckizakładanie trawnika w ostrołęceostrołęka

  Dowiedz się więcej
 4. Zakładanie trawników, Warszawa, Mińsk Mazowiecki, Góra Kalwaria, Konstancin
  Zakładanie trawników, Warszawa, Mińsk Mazowiecki, Góra Kalwaria, Konstancin
  Special Price 8,61 zł 7,00 zł Regular Price 18,45 zł

  Zakładanie trawników

  Specjalizujemy się w zakładaniu trawników sianych, jak i zakładaniu trawników z rolki. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na szybkie założenie trawnika. O zakładaniu trawników wiemy praktycznie wszystko. Dzięki wiedzy, jaką posiadamy, zakładanie trawników przez naszych fachowców jest skuteczne, a efekty imponujące! Cenimy sobie zaufanie Klientów i wiemy, że każdy ogród wymaga innego podejścia. Stosujemy tylko sprawdzone mieszanki traw, dobieramy odpowiednie gatunki do występujących warunków glebowych i nasłonecznienia terenu.

  Jesteśmy w stanie spełnić nawet najbardziej wygórowane oczekiwania Klienta.

  Nie ma nic przyjemniejszego od wędrowania boso po swoim podwórku, rozkoszując się uczuciem trawy między palcami. Bujny, zielony trawnik jest wizytówką domu, jest dumą i radością każdego zapalonego ogrodnika. Udany trawnik może wymagać trochę wysiłku, ale to zapewnia bardzo satysfakcjonujące wyniki, co wzbudza zazdrość w okolicy. Wiedza dotycząca zakładania trawników i jakość produktów są kluczem uzyskania pięknej, zielonej murawy. Oczywiście równie istotna jest właściwa pielęgnacja trawników, która zapewni piękny, zdrowy wygląd. Nie zapominajmy, że zakładanie trawnika to dopiero początek. Aby efekt utrzymywał się prze kolejne sezony, trawnik potrzebuje profesjonalnej konserwacji. Zakładanie trawnika wymaga specjalistycznej wiedzy, połączonej z doświadczeniem i wykorzystania nasion traw najlepszych gatunków.

  Profesjonalne zakładanie trawników - cena

  Podana cena dotyczy 1m² trawnika sianego.

  Chcesz dowiedzieć się więcej na temat usługi zakładania trawnika? Zapraszamy do kontaktu i konsultacji z naszymi specjalistami. Podane ceny są cenami orientacyjnymi. Dokładna wycena zostanie przedstawiona po obejrzeniu miejsca, w którym będzie zakładany trawnik.

  Dowiedz się więcej
Strona
na stronę
AQUA GARDEN 2017