Zakładanie trawników, Warszawa, Mińsk Mazowiecki, Góra Kalwaria, Konstancin

Special Price 8,61 zł 7,00 zł Regular Price 18,45 zł
W magazynie
SKU
usltraw

Zakładanie trawników

Specjalizujemy się w zakładaniu trawników sianych, jak i zakładaniu trawników z rolki. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na szybkie założenie trawnika. O zakładaniu trawników wiemy praktycznie wszystko. Dzięki wiedzy, jaką posiadamy, zakładanie trawników przez naszych fachowców jest skuteczne, a efekty imponujące! Cenimy sobie zaufanie Klientów i wiemy, że każdy ogród wymaga innego podejścia. Stosujemy tylko sprawdzone mieszanki traw, dobieramy odpowiednie gatunki do występujących warunków glebowych i nasłonecznienia terenu.

Jesteśmy w stanie spełnić nawet najbardziej wygórowane oczekiwania Klienta.

Nie ma nic przyjemniejszego od wędrowania boso po swoim podwórku, rozkoszując się uczuciem trawy między palcami. Bujny, zielony trawnik jest wizytówką domu, jest dumą i radością każdego zapalonego ogrodnika. Udany trawnik może wymagać trochę wysiłku, ale to zapewnia bardzo satysfakcjonujące wyniki, co wzbudza zazdrość w okolicy. Wiedza dotycząca zakładania trawników i jakość produktów są kluczem uzyskania pięknej, zielonej murawy. Oczywiście równie istotna jest właściwa pielęgnacja trawników, która zapewni piękny, zdrowy wygląd. Nie zapominajmy, że zakładanie trawnika to dopiero początek. Aby efekt utrzymywał się prze kolejne sezony, trawnik potrzebuje profesjonalnej konserwacji. Zakładanie trawnika wymaga specjalistycznej wiedzy, połączonej z doświadczeniem i wykorzystania nasion traw najlepszych gatunków.

Profesjonalne zakładanie trawników - cena

Podana cena dotyczy 1m² trawnika sianego.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat usługi zakładania trawnika? Zapraszamy do kontaktu i konsultacji z naszymi specjalistami. Podane ceny są cenami orientacyjnymi. Dokładna wycena zostanie przedstawiona po obejrzeniu miejsca, w którym będzie zakładany trawnik.

JEŻELI MACIE PAŃSTWO WĄTPLIWOŚCI CZY JESTEŚCIE W STANIE PORADZIĆ SOBIE Z ZAŁOŻENIEM TRAWNIKA SAMODZIELNIE ZLEĆCIE TO NASZEJ FIRMIE.

KONIECZNIE ZAPYTAJ O PROMOCJE

Więcej informacji
Zielona sciana Panel główny Nie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Zakładanie trawników, Warszawa, Mińsk Mazowiecki, Góra Kalwaria, Konstancin
Twoja ocena

Elementy 1 do 10 387 całkowita

AQUA GARDEN 2017