Zraszacz Polowy Perrot ZB 22

As low as 71,34 zł 58,00 zł
W magazynie
Tylko %1 pozostał
SKU
Zraszacz Polowy Perrot ZB 22

Zraszacz polowy Perrot ZB 22

Zraszacze polowe z napędem udarowym charakteryzują się najdłuższą żywotnością w porównaniu do wszystkich innych systemów - z niezrównanymi niskimi kosztami późniejszymi! Wytrzymują mróz i piasek, a nawet można je urzywać z niezbyt czystą wodą. Zraszacze polowe inpaktowe są szczególnie łatwe w utrzymaniu i wygodnie w obsłudze ręcznej: sektory podlewania można regulować bez użycia narzędzi. Nieco większe krople wody sprawiają, że napęd jest mniej wrażliwy na wiatr. Duża prędkość obrotowa umożliwia nawadnianie również w specjalnych zastosowaniach, takich jak ochrona przed zamarzaniem.

Zraszacze polowe Perrot 

ZASTOSOWANIE
Na całym świecie pracują miliony jego egzemplarzy. Zraszacze z  kapturem ochronnym przed piaskiem, nadają się szczególnie dla rolnictwa, leśnictwa, sadownictwa i ogrodnictwa, uprawy kukurydzy i roślin okopowych. 
Części nie ulegające korozji i niezawodna budowa w połączeniu z wypróbowaną w praktyce konstrukcją gwarantują długą żywotność. Dzięki zastosowaniu, teflonu niezmiennie dobry ślizg części obrotowych (bez środków smarujących). Solidny, pewny i niezawodny partner do pracy w trudnych warunkach. Wzrost plonów i deszcz na zamówienie.

DOSTĘPNE WERSJE
ZB 22 pełnoobrotowy, jedna dysza 
ZB 22 D pełnoobrotowy, dwie dysze
ZB 22 W pełnoobrotowy i sektorowy, jedna dysza

CHARAKTERYSTYKA
Kąt nachylenia strugi wody 22°, odporny na działanie wiatru, przyłącze 3/4" gwint zewnętrzny


MATERIAŁ

Tuleja łożyska, przyłącze zraszacza, wahadło, korpus wykonane z mosiądzu. Sprężyna powrotna-stal nierdzewna. Kaptur ochronny i przełącznik sektora wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.

 Dane techniczne

Model zraszacza

ZB 22, ZB 22W

ZB 22 D

Średnice dysz
4,2 - 7,0 mm
Ciśnienie 
2,5 - 4,5 bar
Promień zraszania
14,5 - 17,8 m
Wydatek wody
0,99 - 3,39 m3/h

1,32 - 3,82 m3/h

Więcej informacji
Zielona sciana Panel główny Nie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Zraszacz Polowy Perrot ZB 22
Twoja ocena

Elementy 1 do 10 387 całkowita

AQUA GARDEN 2017