DOZOWNIKI DO NAWOZÓW

Zobacz jako Lista Siatka

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący
 1. Dozownik inżektorowy
  Dozownik inżektorowy
  302,58 zł 246,00 zł

  Dozowniki Inżektorowe charakteryzują się prostą budową oraz bez problemową eksploatacją. Brak elementów ruchomych zalicza te pompy do bezawaryjnych. Odpowiednie ssanie nawozu pozwala nawadniać duże obszary. Proste w montażu łatwo dają się adoptować do dowolnego systemu nawadniania. Produkowane z materiałów odpornych na działanie nawozów i kwasu. Standardowo dozowniki wyposażone są w gwinty zewnętrze o wymiarach: 3/4", 1", 1 1/2" oraz 2" Oferowane przez nas Inżektory mogą być dostępne również w zestawach dozujących razem z rurką wyposażoną w kosz ssawny i zawór zwrotny zabezpieczający niepożądane przedostanie się wody do zbiornika z substancją dozowaną.

  Dowiedz się więcej
 2. Dosatron - dozownik proporcjonalny
  Dosatron - dozownik proporcjonalny
  1 912,65 zł 1 555,00 zł

  Dosatron umożliwia precyzyjne sterowanie procesem nawożenia roślin w zależności od ich zapotrzebowania na składniki odżywcze oraz fazy wegetacji roślin. Dozowniki przydatne są również podczas dezynfekcji oraz konserwacji instalacji, wszędzie tam gdzie wymagane jest precyzyjne dozowanie wszelkich substancji płynnych i rozpuszczalnych w wodzie. Używając dozowników w ogrodnictwie, sadownictwie, leśnictwie można skutecznie:

  • Nawozić: ustalając tylko dawkę nawozu uwzględniając wiek i potrzeby roślin.
  • Wykonywać zabiegi: odchwaszczania, odgrzybiania, usuwania insektów.
  • Odkażać: dozując kwasy, etc...
  • Dozować niemal każdy preparat płynny.
  Dowiedz się więcej
 3. DOZOWNIK DO NAWOZÓW AMIAD
  DOZOWNIK DO NAWOZÓW AMIAD
  Special Price 2 800,01 zł 2 276,43 zł Regular Price 3 813,00 zł

  DOZOWNIK INŻEKTOROWY AMIAD 0,5 - 8 atm. Q max. - 320 l/h

  OPIS OGóLNY:
   Dozownik inżektorowy firmy Amiad. Bezprądowa pompa nawozowa, wtryskująca preparat w ilości proporcjonalnej do ciśnienia przepływającej wody.
  • przyłącza: gwint zewnętrzny 3/4"
  • zakres ciśnień roboczych: 0,5 - 8 atm.
  • ilość wtryskiwanego preparatu: do 320 l/h (stosownie do ciśnienia wody w rurociągu głównym - patrz charakterystyka pracy)
  • zużycie wody do napędu dozownika: trzykrotnie większe od ilości wtryskiwanego preparatu (woda odprowadzana jest na zewnątrz)
  • filtr siatkowy 3/4" na wejściu
  Dowiedz się więcej
na stronę
AQUA GARDEN 2017