ELEKTROZAWORY DO NAWADNIANIA

Zobacz jako Lista Siatka

Produkty 1-10 z 14

Ustaw kierunek malejący
 1. Elektrozawór do nawadniania,
  Elektrozawór do nawadniania z serii NDJ Z regulatorem przepł
  98,40 zł 80,00 zł

  Elektrozawór do nawadniania z serii NDJ

  Elektrozawór do nawadniania membranowy uruchamiany elektromagnesem o średnicy 1"  jest zaprojektowany do niezawodnej pracy w systemach nawadniania krajobrazu i ogrodu. Elektrozawór jest sterowany sygnałem elektrycznym 24 VAC i jest kompatybilny ze wszystkimi konwencjonalnymi sterownikami nawadniania. Elektrozawór ma połączenie gwintowane 1"  z gwintem wewnętrznym i jest dostępny z funkcją kontroli przepływu.

  Dowiedz się więcej
 2. Elektrozawory serii 2100"
  Elektrozawory serii 2100"
  392,37 zł 319,00 zł

  Wysokiej jakości elektrozawór (gwint wewnętrzny) do stosowania we wszystkich systemach automatycznego nawadniania. 
   

  Wysokiej jakości elektrozawór (gwint wewnętrzny) do stosowania we wszystkich systemach automatycznego nawadniania. Korpus zaworu wykonany jest z tworzywa sztucznego wzmocnionego nylonem, a membrana z EPDM. Konstrukcja zaworu zalicza to urządzenie do jednostek z przepływem typu Reverse Flow (małe obciążenie ciśnieniowe membrany w trakcie pracy).
  Dowiedz się więcej
 3. Elektrozawory serii 11000 CR"
  Elektrozawory serii 11000 CR"
  392,95 zł 319,47 zł
  Wysokiej jakości elektrozawory do stosowania we wszystkich systemach auomatycznego nawadniania. Idealnie nadają się do mikronawadniania.
  Wysokiej jakości elektrozawory do stosowania we wszyskich systemach automatycznego nawadniania. Idealnie nadają się do mikronawadniania. Korpus zaworu wykonany jest z tworzywa sztucznego wzmocnionego nylonem, a membrana z EPDM. Dodatkowo membrana odporna jest na zanieczyszczenie związkami chemicznymi oraz na działanie chloramin. Ponadto specjalna cewka S24B zapewnia bezpieczne otwarcie zaworu przy wysokim ciśnieniu. Konstrukcja zaworu zalicza to urządzenie do jednostek z przepływem typu Reverse Flow (małe obciążenie ciśnieniowe membrany w trakcie pracy). Ze względu na swoją niezawodność elektrozawory tej serii otrzymały 10 letnią gwarancję.
  Dowiedz się więcej
 4. Elektrozawór Rain Bird z serii BPE
  Elektrozawór Rain Bird z serii BPE
  3 346,23 zł 2 720,51 zł

  Elektrozawory 3" (konstrukcja: mosiądz + tworzywo sztuczne)   wyjątkowe połączenie mosiężnej obudowy oraz osłony zbrojonej włóknem szklanym 


  ZASTOSOWANIE

  Zawory 3" (80/90) serii BPE i BPES zapewniają bezproblemowe użytkowanie nawet w bardzo trudnych warunkach, takich jak obszary krajobrazu miejskiego czy boiska sportowe. Zawory z tej serii wytrzymują nagłe wzrosty wartości ciśnienia i natężenia przepływu wody. 

  Dowiedz się więcej
 5. Elektrozawory serii N-100
  Elektrozawory serii N-100
  184,50 zł 150,00 zł

  Wysokiej jakości elektrozawór z przyłączem 1" (gwint wewnętrzny) do stosowania we wszystkich systemach automatycznego nawadniania." 

  Wysokiej jakości elektrozawór z przyłączem 1" (gwint wewnętrzny) do stosowania we wszystkich systemach automatycznego nawadniania. Korpus zaworu wykonany jest z PCV, a membrana z EPDM. Konstukcja zaworu zalicza to urządzenie do jednostek z przepływem typu Reverse Flow (małe obciążenie ciśnieniowe membrany w trakcie pracy)

   

   

  Dowiedz się więcej
Strona
na stronę
AQUA GARDEN 2017