LINIE KROPLUJACE

Zobacz jako Lista Siatka

Produkty 5

Ustaw kierunek malejący
 1. LINIA KROPLUJĄCA JUNIOR 44 16R /2.1/ 33 cm 100 m - brązowa NO
  LINIA KROPLUJĄCA JUNIOR 44 16R /2.1/ 33 cm 100 m - brązowa NO
  153,75 zł 125,00 zł

  Linia kroplująca brązowa JUNIOR

   może być stosowana w różnorodnych uprawach, jednak ze względu na kolor brązowy najczęściej stosowana jest na terenach zieleni. Linia jest bardzo odporna na obciążenia mechaniczne i wpływ warunków termicznych, zachowując przy tym niezmienność parametrów. Najważniejszym elementem linii jest kroplownik, który kontroluje wydatek wody. Technologia zastosowana w procesie projektowania i produkcji pozwoliła uzyskać kroplownik z doskonałą charakterystyką hydrauliczną umożliwiający stosowanie dłuższych ciągów nawadniających z wysoką równomiernością nawadniania.
  Dowiedz się więcej
 2. Linia kroplująca Paladrip.
  Linia kroplująca Paladrip.
  89,30 zł 72,60 zł

  Linia kroplująca Paladrip

  to grubościenna linia nawadniająca, charakteryzująca się długą żywotnością i wysoką odpornością na kilkókrotne mechaniczne zwijanie i rozwijanie przy pomocy maszyn. Produkowana z najwyższej jakości materiałów, stabilizowana na promienie UV, dzięki czemu jest odporna na czynniki atmosferyczne.

  Długoletnie badania nad labiryntem w kroplowniku pozwoliły na opracowanie kształtu ,który sparawia że kroplowniki nie ulegają szybkiemy zapychaniu się podczas pracy. Labirynt emitera zaprojektowany tak aby powstał turbulentny przepływ zmniejszający prawdopodobieństwo zapychania się, przy ciśnieniu roboczym sięgającym 4 Bar. Każdy z emiterów posiada dwa otwory wylotowe dodatkowo zmniejszające ryzyko zapychania się lini kroplującej po zakończeniu nawadniania.

   

  Przy większych ilościach oferujemy rabaty

  N Dowiedz się więcej
 3. Linia kroplująca 50M
  Linia kroplująca 50M
  Special Price 1,19 zł 0,97 zł Regular Price 1,51 zł

  Linia kroplująca 

  jest sukcesem wieloletnich doświadczeń w dziedzinie nawadniania mikro pozwoliło stworzyć niezawodną linię kroplującą.Zastosowanie najnowszych technologii i kryteriów projektowania dla pomyślnego rozwoju nowych modeli emiterów dozwolone stosowanie systemu Weir Pro DS technologia ta pozwala uzyskać maksymalną wydajność i niezawodność hydrodynamicznego emitentera w każdych możliwych warunkach. 

  Dostępne średnice Ø16 

  Rozstaw kroplowników: 33cm; 

   

   

  Dowiedz się więcej
na stronę
AQUA GARDEN 2017