Linia kroplująca 50M

Special Price 1,19 zł 0,97 zł Regular Price 1,51 zł
W magazynie
SKU
501209

Linia kroplująca 

jest sukcesem wieloletnich doświadczeń w dziedzinie nawadniania mikro pozwoliło stworzyć niezawodną linię kroplującą.Zastosowanie najnowszych technologii i kryteriów projektowania dla pomyślnego rozwoju nowych modeli emiterów dozwolone stosowanie systemu Weir Pro DS technologia ta pozwala uzyskać maksymalną wydajność i niezawodność hydrodynamicznego emitentera w każdych możliwych warunkach. 

Dostępne średnice Ø16 

Rozstaw kroplowników: 33cm; 

 

 

Zalety linii kroplującej to:

  •  Wysoka odporność na działanie promieniowania UV
  • Rura ze zintegrowanym kroplownikiem: kroplownik jest chroniony przez cały okres eksploatacji systemu, zapewniając wysoką wytrzymałość uderzenia mechaniczne i tarcia. 
  • Linia kroplująca Paladrip jest idealna do intensywnego nawadniania, gospodarstw z uprawami drzew i nawadniania w szklarniach. 
  • Główny strumień, odpowiedzialny za prowadzenie wody wzdłuż całej drogi od wejścia do kroplownika do jego zewnętrznej powierzchni. Oddziaływanie głównego przepływu na strumień boczny pomaga zmniejszyć skuteczną prędkości wody.
  • Istnienie w emiterze wielu przepływów wtórnych pozwala rozwiać wiele energii ciśnienia co dynamicznie zapobiega sedymentacji ( odkładanie się zanieczyszczeń).

 

Więcej informacji
Zielona sciana Panel główny Nie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Linia kroplująca 50M
Twoja ocena

Elementy 1 do 10 387 całkowita

AQUA GARDEN 2017