LINIE KROPLUJĄCE

LINIE KROPLUJĄCE

Linie kroplujące

Linie kroplujące stosowane w nawodnieniach terenów zielonych posiadają nominalną grubość ścianki 1,2 mm i średnicę 16 lub 20 mm.

Linia kroplująca generalnie dzieli się na:

- linie z kompensacją ciśnienia,

-  linie bez kompensacji ciśnienia.

Linie bez kompensacji ciśnienia posiadają rozstawę kroplowników co 33 i 50 cm i wydatek z kroplownika 1,5 l/h, 2,1 l/h. Długości ciągów dla linii bez kompensacji

ciśnienia o średnicy 16 mm dla rozstawy kroplowników co 33 i 50cm w zależności od pochyłości terenu wahają się w granicach: 40-130 m.

Linie z kompensacją ciśnienia mają głównie zastosowanie na terenach o zróżnicowanej rzeźbie oraz wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba stosowania długich ciągów. Kompensacja ciśnienia pozwala ponadto na uzyskanie równomiernego wydatku wody na całej długości linii. Rozstawa kroplowników wynosi również 33 i 50 cm, a wydatek z kroplownika 1,6 lub 2,1 l/h. Długości ciągów dla linii z kompensacją ciśnienia o średnicy 16 mm dla rozstawy kroplowników co 33 i 50cm, przy ciśnieniu 3 atm. w zależności od pochyłości terenu wahają się w granicach: 125 – 215 m.

Zobacz jako Lista Siatka

Produkty 1-10 z 15

Ustaw kierunek malejący
 1. Linia kroplująca do borówki, malin
  Linia kroplująca do borówki, malin
  Special Price 0,80 zł 0,65 zł Regular Price 1,49 zł

  Ten innowacyjny model linii kroplującej powstał dzięki specjalistycznej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu w zakresie nawadniania mikro. Linie kroplujące zostały wykonane przy użyciu najnowszych technologii i najnowocześniejszych materiałów. Wykorzystanie innowacyjnej technologii Weir Pro DS pozwoliło uzyskać najlepszą wydajność hydrodynamicznego emitentera. Linie kroplujące do borówek i malin działają niezwykle efektywnie i bezawaryjnie, bez względu na panujące warunki.

  Linie kroplujące – dane techniczne:

  Dostępne średnice Ø16 oraz Ø20 

  Rozstaw kroplowników: 33cm; 40cm; 50cm; 75cm; 1m.

  Podana cena przy zakupie min. 1600m

   

  Tagi...

  Linia kroplująca do nawadniania borówki, linie kroplujące dają najlebsze rezultaty w nawadnianiau, Linia kroplująca do jagody

  Dowiedz się więcej
 2. Linia kroplująca z serii XF"
  Linia kroplująca z serii XF"
  254,61 zł 207,00 zł

  Wyposażona w najbardziej elastyczny, odporny na załamania emiter liniowy kompensujący ciśnienie 
   

  • Zaprojektowany do nawadniania runa, gęstych nasadzeń, żywopłotów, drzew i innych nasadzeń
  • Wyjątkowo elastyczne rury do szybkiej i prostej instalacji
  • Opatentowana budowa emitera zaprojektowana tak, by zapewnić zwiększoną niezawodność
  • Dłuższe niż u konkurencji ciągi poziome przy mniejszej liczbie elementów



  Dowiedz się więcej
 3. LINIA KROPLUJĄCA TAL-DRIP BEZ KOMPENSACJI CIŚNIENIA
  LINIA KROPLUJĄCA TAL-DRIP BEZ KOMPENSACJI CIŚNIENIA
  1 088,55 zł 885,00 zł

  LINIA KROPLUJĄCA TAL-DRIP

  Nowatorska, cienkościenna linia kroplująca, z najbardziej zaawansowanym na rynku kroplownikiem labiryntowym, zapewniającym maksy-
  malną wytrzymałość, dokładność nawadniania i odporność na zapychanie. Stosowana do nawodnień warzyw, kwiatów i innych upraw
  rzędowych wymagających małej wydajności wody i gęstej rozstawy kroplowników. Może być układana na lub pod powierzchnią gruntu.

  Dowiedz się więcej
 4. Taśma kroplująca P1
  Taśma kroplująca P1
  Special Price 847,00 zł 688,62 zł Regular Price 1 036,89 zł

  Taśma kroplująca, ze wspawanymi od wewnątrz emiterami. Wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego zabezpieczonego przeciwko promieniowaniu UV. Dzięki zastosowaniu emiterów, o grubości 2 mm Taśmy kroplujące charakteryzują się bardzo małymi spadkami ciśnienia. Emiter skonstruowano tak aby zminimalizować możliwość zapychania. Specjalnie w tym celu filtr dolotowy wyposażony jest aż w osiem otworów, a labirynt wyprofilowano tak, aby wywoływał turbulentny przepływ. Dzięki takiej konstrukcji labiryntu linia może pracować na niskim ciśnieniu nie zwiekszając ryzyka zapychania.

  Dowiedz się więcej
 5. Linia kroplująca P1
  Linia kroplująca P1
  0,62 zł 0,50 zł

  Płaska linia kroplująca, ze wspawanymi od wewnątrz emiterami. Wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego zabezpieczonego przeciwko promieniowaniu UV. Dzięki zastosowaniu emiterów, o grubości 2 mm linia charakteryzuje się bardzo małymi spadkami ciśnienia. Emiter skonstruowano tak aby zminimalizować możliwość zapychania. Specjalnie w tym celu filtr dolotowy wyposażony jest aż w osiem otworów, a labirynt wyprofilowano tak, aby wywoływał turbulentny przepływ. Dzięki takiej konstrukcji labiryntu linia może pracować na niskim ciśnieniu nie zwiekszając ryzyka zapychania.

  Dowiedz się więcej
 6. LINIA KROPLUJĄCA JUNIOR 44 16R /2.1/ 33 cm 100 m - brązowa NO
  LINIA KROPLUJĄCA JUNIOR 44 16R /2.1/ 33 cm 100 m - brązowa NO
  153,75 zł 125,00 zł

  Linia kroplująca brązowa JUNIOR

   może być stosowana w różnorodnych uprawach, jednak ze względu na kolor brązowy najczęściej stosowana jest na terenach zieleni. Linia jest bardzo odporna na obciążenia mechaniczne i wpływ warunków termicznych, zachowując przy tym niezmienność parametrów. Najważniejszym elementem linii jest kroplownik, który kontroluje wydatek wody. Technologia zastosowana w procesie projektowania i produkcji pozwoliła uzyskać kroplownik z doskonałą charakterystyką hydrauliczną umożliwiający stosowanie dłuższych ciągów nawadniających z wysoką równomiernością nawadniania.
  Dowiedz się więcej
Strona
na stronę
AQUA GARDEN 2017