Systemy odwróconej osmozy

0,00 zł 0,00 zł
W magazynie
SKU
892
-

Systemy odwróconej osmozy

Doskonale czysta woda, wolna od bakterii, drobnoustrojów oraz trujących i rakotwórczych związków chemicznych.

Filtracja wody odbywa się poprzez membrany poliamidowe cienkowarstwowe TFC o porowatości około 1 nanometra, zbudowane z ultra cienkiej błony utworzonej na mikroporowatym polisulfonowym podłożu.
Wielkość mikroflory mieści się w przedziale od 0,02 do 0,4 mikrometra i jest skutecznie zatrzymywana przez membranę, której powierzchnia jest magnetyzowana tak, aby cząsteczki wody stykając się z nią tworzyły warstwę ochronną przed kompaktacją (zapychanie się porów).
Membrana, warstwa zbierająca i usztywniająca oraz siatka nośna tworzą pas nawinięty spiralnie na rurkę, daje to łącznie około 1,5m2 powierzchni filtrującej.
Całość umieszczona jest w obudowie, do której po siatce nośnej dostaje się zanieczyszczona woda i gdy napełnia  jej kanaliki, rozpoczyna się proces odwróconej osmozy.
Woda przechodząc przez membranę oczyszcza się i przenika do warstwy zbierającej, dalej poprzez kanaliki krąży spiralnie w kierunku środka, do rurki zbierającej, zaś  reszta nieczystości spływa po siatce nośnej do ścieków. Krystalicznie czysta woda gromadzona jest w ciśnieniowym zbiorniku.
Więcej informacji
Zielona sciana Panel główny Nie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Systemy odwróconej osmozy
Twoja ocena

Elementy 1 do 10 387 całkowita

AQUA GARDEN 2017